Займаємось виготовленням форм матриць для бетону з 2008 року. Раді співпраці з нашими покупцями, творчими, цілеспрямованими та заповзятливими людьми.

 

Окремо хочеться подякувати нашому західноєвропейському покупцю за надані фотоматеріали продукції з бетону. Ці огорожі виготовлені нашими формами. Представляємо зображення форм та бетонних огорож.

Продукцію виробництва Казнадій, форми для бетону, можна подивитися в соціальних мережах.

Склопластикові форми для парканів та їх переваги.

Склопластик має властивості міцного та легкого конструкційного матеріалу. Це дозволяє отримати низку переваг. У поєднанні з металевим каркасом з профільних труб, отримуємо легкі та міцні форми для виробництва парканів. Всі форми для огорож зроблені за монолітною технологією. Підвищена стійкість на скручування, до вібрацій. Конструкційна міцність форм із склопластику, забезпечує збереження геометричних показників. Максимальна стійкість до абразивного зношування. Стійкість до хімічних, корозійних процесів. Гладка поверхня, що контактує із бетоном, значно полегшує процес виготовлення виробу з бетону. А також дозволяє отримати естетично привабливі бетонні паркани. Великий вибір та різноманітність. Швидка окупність за рахунок високої продуктивності. Конструкція форм, розрахована на тривалу та інтенсивну експлуатацію.

X