Казнадій / Форми по Бетону

Технологія виготовлення бетонних виробів у швидкий спосіб.

Розглянемо технологію виготовлення огорож з бетону. Завдяки своїм естетичним та практичним властивостям, паркани з бетону отримали масове застосування. В основному за цією технологією, паркани виготовляють спеціалізовані фірми. За короткий час споживачу виготовлять різні за дизайном паркани з бетону. Для цього добре підходить технологія виготовлення бетонних виробів швидким способом. З цим завданням можна впоратися завдяки міцним надійним формам для огорож. Форми зі склопластику, нашого виробництва, здатні працювати в умовах вібрацій та навантажень. Форми розраховані на тривалу експлуатацію.

Бетономешалка

Для виготовлення бетонних парканів застосовують бетон марки М300. Початкова сировина: цемент марки М400 або М500, пісок річковий митий + щебінь фракції 5-10мм або гранітний відсів. Добавки за потребою.

 

Приготовлену бетонну суміш розкладають у форму. Армують стальним дротом ВР (витягнуто-рифлений), або склопластиковою арматурою. Також стальною арматурою (наприклад, у разі виготовлення бетонних стовпів для огорож). Вібростол дозволяє ущільнити бетонну суміш видаливши повітря.

Після чого знімають форму з вібростолу, та перекладають на щит (піддон) у перевернутому стані. Потім піднімають форму. Інший спосіб, залишають форму з бетоном, в перевернутому стані на піддоні на 15хв. Потім піднімають форму, попередньо забезпечивши доступ повітря.

технология изготовления бетонных заборов

Секційні паркани дозволяють зробити монтаж бетонного паркану в короткий термін

 

форма из стеклопластика для забора

Варіанти фарбування та оформлення секційних огорож з бетону. Надані зображення огорож виготовлені формами для огорож виробництва Казнадій.

Форма зі склопластику виробництво Казнадій

Технологія виготовлення виробів із бетону до повної витримки.

Приготувати бетон марки М300. Початкова сировина: цемент марки М400 або М500, пісок річковий митий + щебінь фракції 5-10мм або гранітний відсів. Добавки за потребою. Розкласти приготовлену бетонну суміш у форму. Армувати за необхідністю армуючим дротом ВР (витягнуто-рифлена), або арматурою. Короткочасно увімкнути вібростол. Витягається виріб із форми після достатнього набору міцності. Прискорити схоплювання бетону можна за допомогою підігріву або спеціальних добавок.

X