Казнадій / Форми по Бетону

Кількість ніжок на формі зі склопластику

Чотири ніжки на стандартну форму для бетону. П’ять ніжок для парканних верхніх плит, які мають вигнуту форму. Таке розташування ми прийняли як стандартне, виходячи з таких міркувань. У разі нерівної поверхні вібростолу таке розташування захистить від додаткових навантажень. Наприклад, від роботи тільки на середніх ніжках. Закладена конструкційна міцність форм для бетону достатня для роботи на чотирьох ніжках. А також для рівномірного розподілу вібрації. Але бувають конструкції вібростолів у яких по краях вібрація більше. Або вібрація налаштована працювати з іншим типом форм. У будь-якому випадку виготовимо форми для бетону в потрібному варіанті. Рекомендуємо на стільницю вібростолу покласти транспортерну стрічку.

 

Форма для заборного столба

На вимогу замовника, за додаткову оплату, внесемо необхідні зміни у конструкцію форм для бетону. Більш довгі конструкції з невеликою висотою однозначно посилені.

Таблички з телефонами, сайтами, назвою

Номери телефонів фірми виробника можна розмістити на виробі. Наприклад, встановити один із стовпів огорожі з цією інформацією. У ритуальних виробах на протиусадкових плитах. Для замовника такий знак приналежності також є вигідним. Тому що виробник зацікавлений, щоб його виріб з рекламою служив довго не втрачаючи своїх якостей. У нас ви можете замовити форми із склопластику з телефонними номерами, сайтами, назвами фірм. Форми з емблемами, логотипами для стовпів, а також форми для протиуадкових плит, вони ж форми для надгробних плит.

Форма для плиты надгробной

Додатково посилений буртик форми для бетона

Надаємо додаткову послугу, а саме додаткове посилення буртика. Чим більша фірма, тим важче контролювати процес експлуатації. В процесі роботи. якщо не мити вчасно, на полях форми може накопичуватися затверділий бетон. Який бажано вчасно видаляти. Наприклад, відмивати оцтом, не піддаючи ударам. Сильні механічні дії можуть бути випадковими. На початку випуску форм ми зіткнувшись з такими випадками і додатково посилили цю частину форми. Після чого ця проблема зникла. Але за бажанням можемо ще більше посилити. Вартість додаткового посилення 200 грн.

X